Аппаратный массаж Icoone

Icoone Laser Med

Icoone Laser to ekskluzywne połączenie nieinwazyjnych technologii kształtowania ciała, włoskich producentów, z 11 dyszami do twarzy i ciała oraz ponad 40 programami naświetlania. Łączy różne programy medyczne, zabiegi poprawiające jakość skóry i zmniejszające objętość. Masaż działa na skórę w trzech kierunkach jednocześnie – laser, światło o czerwonym spektrum i podciśnienie.

Dzięki ekskluzywnej technologii Roboderm, Icoone jest jedynym na świecie urządzeniem do stymulacji wielopęcherzykowej (MMA) generującym do 21600 mikrostymulacji na minutę. Robosolo to pojedyncza zogniskowana dysza, wyposażona w laser 915 Nm i diodę LED (light-emitting diode) 650 Nm. Robomicro to dysza do trudno dostępnych miejsc, w tym do okolic oczu. Jest to jedyne urządzenie zdolne do symulacji dwuręcznego masażu ręcznego dzięki zmotoryzowanym podwójnym końcówkom Robotwins. Podwaja to obszar działania w porównaniu z masażem ręcznym.

Jakie problemy może rozwiązać Icoone Laser?

 • Zwalcza złogi tłuszczowe, zwiotczałe tkanki w klatce piersiowej, wewnętrznych udach i ramionach;
 • Eliminuje cellulit na każdym etapie;
 • Zmniejsza obrzęki twarzy i ciała oraz poprawia drenaż limfatyczny;
 • Skuteczny przy regeneracji po intensywnych zajęciach sportowych;
 • Idealny na chroniczne zmęczenie;
 • Wskazany w przypadku żylaków;
 • Bezpieczny w czasie ciąży i laktacji
 • Urządzenie wykorzystywane jest również podczas rehabilitacji po zabiegach operacyjnych i operacjach plastycznych.

Przeciwwskazania:

 • сiąża (I trymestr),
 • dla onkopatologii,
 • choroby układu krążenia i układu oddechowego w okresie dekompensacji,
 • choroby autoimmunologiczne,
 • ostre infekcje wirusowe,
 • ropne zmiany skórne,
 • zaawansowane żylaki połączone z zakrzepowym zapaleniem żył.InMode Triton

Inmode – Dysza Lumecca
LUMECCA to innowacyjna technologia IPL do odmładzania skóry, wyrównywania kolorytu skóry, usuwania patologii naczyniowych, plam starczych i poprawy tekstury skóry.

Lumecca SR 515/580 to zaawansowany system IPL oparty na technologii selektywnej fototermolizy, który działa w zakresie długości fal 515-1200 nm i 580-1200 nm IPL. Umożliwia pełne fotoodmładzanie/korektę defektów skóry już w 2-3 zabiegach.

Lumecca daje możliwość leczenia różnych typów skóry i leczenia różnych problemów skórnych, począwszy od niechcianej pigmentacji twarzy, naczynek powierzchownych, zaburzeń tekstury skóry, a skończywszy na fotouszkodzeniach.

Najsilniejsze połączenie optymalnego widma szerokopasmowego z wysoką mocą szczytową, a także wysoką częstotliwością powtarzania impulsów we wszystkich trybach, korzystnie odróżnia dyszę Lumecca od urządzeń analogowych. Lumecca jest idealna zarówno dla jasnej, jak i ciemnej skóry.

Inmode — Dysza Diolaze

Diolaze to nowy lider w depilacji laserowej. Diolaze to pierwsza szybka głowica laserowa do usuwania włosów, która zapewnia bezkompromisową moc i impulsy tkankowe (5-140ms do 40J) z dużą prędkością (do 15cm2/s) podczas jednej sesji.

Dysza z jednoczesnym działaniem kombinacji dwóch długości fali lasera: 755/810 (Aleksandryt/Dioda) lub 810/1064 (Dioda/Neodym). Technologia łączenia laserów i wbudowany system chłodzenia 3D zapewniają unikalne połączenie zaawansowanego technologicznie urządzenia do depilacji laserowej z dużą szybkością przetwarzania, wydajnością i bezpieczeństwem.

Chłodzenie kontaktowe 3D rękojeści Diolaze zapewnia komfort i bezpieczeństwo zabiegu. Chłodzenie skóry następuje zarówno przed, w trakcie impulsu, jak i po.

Szybkość przetwarzania może osiągnąć 5 impulsów na sekundę, co zapewnia szybkie przetwarzanie dużych obszarów (nogi, uda, ramiona, plecy, podudzia, wewnętrzne uda, pośladki)

Ergonomia dyszy jest wygodna przy obróbce trudno dostępnych miejsc lub o nierównym terenie (bikini, pachy, głębokie bikini)

Inmode – dysza Morpheus8

Morpheus8 to frakcyjny igłowy lifting wykorzystujący fale radiowe, który charakteryzuje się najbezpieczniejszymi parametrami ekspozycji spośród wszystkich podobnych technologii na świecie. Podczas zabiegu dochodzi do rozgrzania tkanek głębokich, co stymuluje produkcję kolagenu, który pełni funkcję głównego szkieletu skóry, odpowiada za jędrność i elastyczność. Zabieg ma na celu odmłodzenie, lifting, likwidację zwiotczenia i opadanie powiek, wygładzenie i pogrubienie tekstury skóry.
HydraFacial ELITE MD®

Nowoczesna kompleksowa metoda głębokiego oczyszczania, nawilżania oraz odmładzania skóry.

Najlepsze dla twojej skóry!

Zabieg HydraFacial® składa się z 3 podstawowych etapów. Na każdym etapie wykorzystywane są unikalne jednorazowe końcówki HydroPeel®.

Podczas zabiegu każda końcówka szybko i bezboleśnie usuwa martwy naskórek, nasycając skórę odpowiednim serum, co zwiększa efektywność zabiegu.

Etap Eksfoliacji – Usunięcie martwego naskórka

ACTIV-4тм

Składniki aktywne: glukozamina, ekstrakt z wodorostów, ekstrakt z drożdży, kwas mlekowy, karbamid.

Etap Ekstrakcji – Bezbolesne, głębokie, próżniowe oczyszczanie skóry

BETA-HDтм CLEAR

Składniki aktywne: ekstrakt z tawuły, kwas salicylowy, ekstrakt z fermentowanego miodu.

Etap Hydratacji – Odżywienie i ochrona skóry przy pomocy antyoksydantów, peptyd i kwasu hialuronowego

ANTIOX+тм

Składniki aktywne: ekstrakt z owsa, ekstrakt z czerwonych wodorostów, gliceryna, enzymy naturalne (grzyby Mucor miehei), ekstrakt z arniki, ekstrakt z kamelii, hydrolizowany ekstrakt z liści mirtu, ekstrakt z kasztanowca indyjskiego, Cu PCA, Mg PCA, Zn PCA.

Dodatkowo zabieg można poszerzyć o trzy etapy:

 • Peeling kwasowy Oczyszczenie porów z zanieczyszczeń
 • Odmłodzenie i leczenie Zabiegi ukierunkowane na określony problemy skórne, terapia anti-aging
 • Utrwalenie i oсhrona Utrzymanie i wzmocnienie uzyskanych rezultatów

Elementy urządzenia HydraFacial ELITE MD®

1. TECHNOLOGIA HYDRAFACIAL®
Synergia trzech części składowych: mechanicznego złuszczania, działania wielofunkcyjnego serum  i stymulującego efektu próżni

2. MODUŁ DRENAŻU LIMFATYCZNEGO
Drenaż limfatyczny twarzy, masaż próżniowy ciała.

3. MODUŁ ŚWIATŁOTERAPII LED (ŚWIATŁO CZERWONE ORAZ NIEBIESKIE)
Całkowicie bezbolesny zabieg, dostarczający komórkom skóry odpowiedniej rewitalizującej energii.

Unikalna technologia Vortex-Fusion® to:

 • mechaniczne złuszczanie
 • działanie wielofunkcyjnego serum
 • stymulujący efekt próżni

Opatentowana technologia Vortex-Fusion® została doceniona nie tylko przez miliony zadowolonych klientów, ale również uznana w branży kosmetologii profesjonalnej na całym świecie.

Aparat jest wielokrotnym zwycięzcą światowych nagród:

 • BEST EQUIPMENT FOR THE FACE
  Najlepsze urządzenie rokuwedług rankingu LNA & SPA’S BEST, USA2011-2014, 2016-2019
 • NEWBEAUTY CHOICE AWARDS
  Najlepsza metoda pielęgnacji skóry twarzy2015 – 2018
 • PLATINUM SPA TREATMENT
  Rewolucyjna technologia z natychmiastowym efektemŚwiatowy Kongres Dermatologii, USA 2007
 • BEST OF THE BEST
  Nowa technologia odmładzania skóryAcademy Awards, USA 2006

Urządzenie odpowiada zarówno standardom USA (certyfikaty FDA i ISO13485), jak i międzynarodowym standardom (CE, UL i CSA).