Czas trwania zabiegu

35 – 90 min

Kurs

3-4 zabiegi

Rekonwalescencja

1 – 5 dni

Urządzenie

InMode Optimas Lumecca

Usuwanie naczynek IPL

Cała twarz

Policzki

Nos + skrzydła nosa

Obszar o wym. 4 x 4 cm

Broda

Czoło

Szyja

Twarz + szyja

Twarz + szyja + dekolt

700 PLN

550 PLN

250 PLN

150 PLN

250 PLN

300 PLN

450 PLN

900 PLN

1400 PLN

  Marzysz o zdrowej, młodej i jędrnej skórze jednak nie chcesz stosować inwazyjnych zabiegów? W takim razie poznaj fotoodmładzanie – to nieinwazyjny i bezpieczny zabieg, który stymuluje naturalne procesy zachodzące w organizmie, co pozwala odmłodzić skórę i przywrócić jej dawny blask.

  Laserowe fotoodmładzanie twarzy – jakie efekty przynosi?

  Zabieg fotoodmładzania stymuluje skórę na wielu poziomach. Zwiększa produkcję kolagenu, wpływa na naskórek oraz naczynia krwionośne. Dzięki temu zmiany widoczne są na wielu poziomach, do największych zalet zaliczamy:

  • poprawę kolorytu skóry,
  • zmniejszenie widoczności porów,
  • redukcję przebarwień,
  • usuwanie rumienia i naczynek,
  • leczenie trądziku,
  • poprawę elastyczności i jędrności,
  • redukcję zmarszczek.

  To wszystko sprawia, że kondycja skóry jest lepsza – wygląda młodziej i zdrowiej. Ponadto laserowe fotoodmładzanie skóry przynosi widoczne rezultaty już po pierwszym zabiegu. Jednocześnie uzyskanie optymalnych efektów wymaga kilkukrotnego powtórzenia zabiegu.

  Fotoodmładzanie Warszawa – kompleksowe usługi

  Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu fotoodmładzania. Najczęściej klienci decydują się na fotoodmładzanie twarzy, natomiast oferujemy także zabiegi wykonywane na dekolcie, szyi i dłoniach.

  Nasza klinika medyczna Warszawa oferuje także szereg innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii takie jak powiększanie ust, oczyszczanie twarzy, depilację laserową. Posiadamy także w zespole doświadczonych masażystów wykonujących kompleksowe zabiegi, które poprawiają kondycję ciała, wysmuklają i napinają skórę.

  Fotoodmładzanie laserowe skóry – bezpieczeństwo i skuteczność

  Fotoodmładzanie, to bezpieczny dla skóry zabieg, pod warunkiem że jest dostosowany do potrzeb klienta i wykonywany przez profesjonalistę, z użyciem sprawdzonego i certyfikowanego sprzętu. Dlatego jeśli chcesz uzyskać najlepsze efekty, to wybierz klinikę Prive – posiadamy duże doświadczenie w fotoodmładzaniu skóry oraz innych zabiegach medycyny estetycznej.

  Fotoodmładzanie skóry jest bezinwazyjne i nie trzeba się do niego w szczególny sposób przygotowywać. Wystarczy unikać opalania przez miesiąc oraz peelingów przez tydzień przed planowanym zabiegiem. Ponadto nie wymaga okresu rekonwalescencji – jeszcze tego samego dnia możesz wrócić do codziennej aktywności.

  A jakie efekty przynosi fotoodmładzanie? Wszystko zależy indywidualnych predyspozycji pacjenta m.in. wieku, stylu życia, czy też kondycji skóry. Dlatego przed wykonaniem zabiegu przeprowadzamy konsultacje, która pozwoli określić, czy fotoodmładzanie pozwoli osiągnąć oczekiwane efekty.

   Dodaj opinię o usłudze

   Wymagane pola są zaznaczone *

   Post comment